30 Kasım 2015 Pazartesi

Merhaba

Merhaba,nereden nasıl başlayacağımı bilemeden öylece kaldım klavye başında bir süre,o kadar zaman olmuş ki...
Ama ilk önce teşekkür etmek istiyorum sizlere.Aylardır yazı paylaşmamama rağmen her gün girip baktığımda yüzlerce tık aldığımı gördüm. Her gün girip birşeyler yazmak istesem de bir türlü yapamadım.
Bunda hayatımdaki değişikliklerin rolü çok büyük.
Öncelikle geçen aylar boyunca yazamamamın bir sebebi çalışmaya başlamış olmam.Çok yoğun çalışıyorum ve eve geldikten sonra Kayra'yı uyuturken uyuyakalıyorum:)
Evet aylaaar önce yeniden işe başladım. Sevgili Hassas Anne Ece'nin kurmuş olduğu Hassas Anne Etkinlik Merkezi'nde atölye eğitmenliği yapıyorum.
Bu arada hayatımızdaki en büyük değişikliklerden biri Kayra'mın okula başlaması oldu.Eylül ayında eğitim-öğretim hayatına başlamış oldu :) Ayrıntıları ayrı ayrı postlarda paylaşırım. Şimdilik bu kadar.
Hoşbulduk sevgili bloğum 😊


4 yorum:

  1. Hayırlı olsun, ıns gonlunuze gore olur ıs ortamı da Kayranın Okulu da... Bıraz duzneınıız oturttuğunuzda Kayra da okula alıştıkça buraya yazmaya daha cok vakıt bulabılısınız ıns.

    YanıtlaSil
  2. canım yeni yazılarını özledik :))

    YanıtlaSil
  3. Eren Hanım, yazınızı çok beğendik, yazılarınızı okumayı özlemişim onu farkettim çok güzel yazmışsınız. Haftaya ebebek'in Hilton Ankara Hilton otelinde etkinliği var. Sizde orada olacak mısınız, eğlenceli ve birbirinden uzman doktorların konuşmaları olacak.

    YanıtlaSil