15 Mayıs 2015 Cuma

Kayra'm 3 Yaşında

Eveeeet gecikmeli bir doğum günü yazısıyla merhaba diyelim.
28 Mart'ta dünyaya gelen oğluşun bu yılki doğum gününü anneanne ve teyzenin ancak izin alıp gelebilmeleriyle  2 Nisan'da kutlayabildik.
Geçen yılki doğum günü yazısında hazır evdeyken uğraşayım seneye fırsatım olmayabilir demişim, haklıymışım:)
Bu yıl çalışmaya başlayınca geçen yılki kadar evde hazırlık aşaması olmadı malesef.Sadece pinyatayı ve pastayı hazırladım, banner,şişe peçete etiketi vs.gibi süsleri çıktı aldım.
Dediğim gibi bu yıl işim daha kolaydı çünkü Kayra Thomas'ı çok sevdiğinden konsept belirlemek daha kolay oldu.
Doğum gününü önce evde planlarken sonra sevgili arkadaşım Hassas Anne Ece'nin de önerisiyle çalıştığım Hassas Anne Etkinlik Merkezi'nde yapmaya karar verdik. Ki çok doğru bir karar olduğunu gece sonunda anladık çünkü çocuklar inanılmaz eğlendi.
Biz kardeşimle birkaç saat önce gidip mekanı süsledik.Yukarıda söylediğim gibi banner,şişe peçete etiketi vs.çıktı aldım.
  
 
Masa örtüsü,tabak,bardakları da çok memnun kaldığım www.partipazar.com sitesinden satın aldım.Normalde siparişi yetiştiremeyecek bir zamanda aradım,ancak bana çok yardımcı olup beklediğimden daha kısa sürede elime ulaştırdılar,buradan tekrar teşekkür ederim kendilerine.
 
  
Ve pastamız:)  
Geçen yıl da ben hazırlamıştım Kayra'nın pastasını. Bu tür şeylerle uğraşmayı çok sevdiğimden bu sene de kendim yapmak istedim.Canım kardeşimle birlikte bir gün önceden hazır ettik pastayı.Tarif geçen yılki tarifle aynı. Üzerine şeker hamurundan böyle süslemeler yaptık ve tabii ki Thomas ve arkadaşını yerleştirdik:) E pek te fena olmadı hani.
 
 Biz mekanı hazır edince konuklarımız gelmeye başladı.Ama malesef Kayra'mın en yakın arkadaşı Duman ve diğer arkadaşları hasta olduklarından gelemediler. İnşallah seneye birlikte oluruz.
Her şey hazır olduğunda Kayra da geldi ve süslemeleri görünce anne çok güzel olmuuuuş dedi:) E tabii dünyalar benim oldu. Teyzesi de pastasını getirinceeee mest oldu kuzucuk:)
 
Ve sonradan en üzüldüğüm konu,masada ailemizle misafirlerimizle o anki telaştan ve Kayra'nın hemen pastayı yemek istemesinden fotoğraf çekilmeyi unutmuşuz :(
En uygun resim bunlar olmuş:)
Yardımları olmasaydı altından kalmayacağım canım annemmm.
 Ve yemek yedikten sonra çocuklar kendilerini eğlenceye bıraktılar.Top havuzu tabi ki vazgeçilmezleriydi.
 Duyu odasında da çok güzel vakit geçirdiler.
 Ve en son pinyata zamanı.
Bu özel günümüzde yanımızda olan canım aileme ve dostlara çok teşekkür ederim.Harika bir gündü.Hepinizi çok seviyoruuuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder